Ogrzej swój dom!

Centralne ogrzewanie to niezbędne rozwiązanie zarówno w przypadku większych domów jednorodzinnych, jak i niewielkich mieszkań. Jeśli cenisz sobie wygodę i bezproblemowe użytkowanie, postaw na nowoczesne systemy centralnego ogrzewania.

Kocioł do domu – jaki wybrać?

Sercem całego systemu jest kocioł; to od jego mocy zależy sprawność systemu ogrzewania. Dlatego planując instalację centralnego ogrzewania wybierz odpowiedni kocioł do domu. W zależności od indywidualnych potrzeb wybierz kocioł do domu, który nie będzie wymagał zbyt wielu wysiłków przy obsłudze. Szczególnie w przypadku osób starszych ogrzewanie nie powinno wiązać się z koniecznością palenia w piecu czy przenoszenia węgla.

Kocioł kondensacyjny – propozycja dla każdego domu.

Kocioł kondensacyjny działa w oparciu o możliwość odzyskiwania energii cieplnej ze spalin, powstałych w procesie spalania paliwa do ogrzewania. Dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi kocioł kondensacyjny wykorzystuje nie tylko energię powstałą ze spalania, ale również odzyskaną w procesie ochładzania pary wodnej.

Zastosowanie kotła kondensacyjnego umożliwia dodatkową oszczędność.

Dzięki odzyskiwaniu energii ze spalin całkowite zużycie paliwa jest niższe, co w efekcie przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztu ogrzewania domu, wymień stary piec na kocioł kondensacyjny – inwestycja zwróci się bardzo szybko. Niezależnie od tego, czy wybierasz ogrzewanie za pomocą gazu z sieci miejskiej, oleju opałowego czy pelletu lub ekogroszku, warto wykorzystywać rozwiązania pozwalające na dodatkowe oszczędności.

Nowoczesne kotły są bezpieczne i niezawodne.

Kotły kondensacyjne nowej generacji zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo: posiadają atesty oraz gwarancję niezawodności. Nie musisz obawiać się o rozszczelnienie instalacji oraz przedostawanie się spalin do domu – warunkiem będzie prawidłowo przeprowadzony montaż, dlatego zdecyduj się na usługi profesjonalnej firmy. Każdy kocioł należy również regularnie poddawać konserwacji. Zobacz więcej na https://www.broetje.pl/